Часті питання

FAQ - часті запитання про роботу сайту

Файл не завантажився після оплати. Що робити?

Крім негайного завантаження архіву з бланками після здійснення оплати і проходження її по даних нашої системи платежів, відбувається відправка даного файлу на електронну адресу, вказану в замовленні. Тому вводьте лише діючу адресу електронної пошти, до якої Ви маєте доступ. Якщо автоматичне завантаження не розпочалось або перервалось (це залежить в першу чергу від налаштувань веб-переглядача, постійності інтернет-з'єднання, дій користувача і деяких інших, незалежних від нас обставин), повторно завантажити файл можливо буде лише після повторної оплати. Тому перевірте вашу електронну пошту - там повинен бути лист від нас. Якщо він відсутній - перевірте папку "Спам" - деякі поштові сервіси полюбляють відправляти туди листи із прикріпленими файлами.

При завантаженні файлу веб-переглядач показує попередження про те, що файл рідко завантажують. Що робити?

Якщо ваш веб-переглядач при завантаженні видає помилку, зображену нижче, натисніть на кнопку Залишити або Сохранить - файл кожного разу має інший вміст, що відповідає введеним Вами даним, тому вважається рідко завантажуваним.
Помилка Google Chrome
Для впевненості у безпечності файлу після завантаження перевірте його на віруси Вашою антивірусною програмою або онлайн

Як забезпечується захист моїх персональних даних?

Перед заповненням персональних даних на сайті (ПІБ, код ДРФО, паспортні дані) потрібно уважно прочитати та погодитись із Порядком обробки персональних даних. Також ви можете не вводити реальні дані, а залишити типові чи ввести вигадану інформацію, потім змінивши їх в кожному бланку, отриманому після оплати. Але в такому разі втрачається одна з переваг сервісу - можливість один раз ввести дані і отримати їх у всіх бланках.
Коли персональні дані введені і здійснено оплату, файл архіву з бланками формується "на льоту", використовуючи ці дані. Ці дані не зберігаються в БД та логах - лише в тимчасових файлах системи, які автоматично видаляються після завершення завантаження та відправки електронною поштою. Тому "зловити" цей момент, навіть маючи доступ до фізичного серверу, практично неможливо, а наша система безпеки дозволяє відслідковувати та оперативно реагувати на несанкціоновані втручання в систему.