Про нас

Хто ми є

Ми - команда спеціалістів, яка створює унікальний продукт для українського ринку - комплекти документів в електронному вигляді для вирішення Ваших завдань: для відкриття бізнесу, обліку кадрів, нарахуванню та виплаті зарплати, договори по земельних питаннях, оренді та багато інших. Також кожен документ відразу можна заповнити потрібною інформацією, економлячи свій час на редагуванні багатьох документів. Адже назва компанії, ПІБ керівника, бухгалтера, код ЄДРПОУ у кожної фірми один, а в стандартних бланках міняти їх потрібно в кожному документі окремо. У нас Ви вводите цю інформацію лише раз - і вона заповнюється у всіх документах із комплекту.

Юридична інформація

Кожен бізнес має свою юридичну форму, і наш - не виключення! Наша послуга називається "Послуга з обробки даних клієнта" і надає її Вам суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа Ковбаса Микола Олександрович. Більш детальну інформацію можете переглянути за посиланням вище.

Як ми працюємо

  • Вибираєте комплект документів, який найбільш підходить під Ваші задачі (Повний перелік),
  • Вибираєте варіанти завантаження: заповнені типовими даними вигаданої фірми (як бланк) чи бажаєте ввести інформацію самостійно для швидкого заповнення нею всіх документів (на наступному кроці заповнюєте потрібну інформацію),
  • Залишаєте свою контактну інформацію (ім'я та номер телефону - необов'язково, адреса електронної пошти - на неї буде продубльовано створений архів з документами),
  • Оплачуєте за допомогою сервісу LiqPay. Після оплати відразу відбувається завантаження архіву із замовленими документами та його надсилання на вказану електронну пошту.